Focení psů

Portrétní fotografie

Chtěli byste mít krásné a kvalitní fotky se svým mazlíčkem, kde pózuje na zajímavých místech, ze kterých můžete vyrobit třeba kalendář, pohled nebo plakát? Focení psů se věnuji už dlouho, a tak vám ráda vašeho pejska vyfotím, ať už samotného nebo s vámi.

Fotografie v pohybu

Pokud jste zvyklí se svým pejskem pořádně řádit na louce, házet mu aporty nebo ho třeba koupat v řece a rádi byste měli tyto chvíle zachycené fotoaparátem, moc ráda se na chvíli stanu vaším společníkem při společné zábavě a vytvořím vám fotky, které zachytí společnou radost.

Účast na akci

Jestli se pravidelně nebo výjimečně zúčastňujete různých psích akcí, jako jsou výstavy, agility nebo jiné soutěže a chtěli byste si tyto okamžiky nějak uchovat, ráda vás budu na akci doprovázet a zachytím celý její průběh.

Fotografie do inzerátů

Pokud máte chovatelskou stanici, tak určitě víte, že kromě kvalitního původu a dobrého prostředí záleží u prodeje štěňátek také na dobrých fotkách. Focení psů není jednoduchá záležitost, ale já vám s tím ráda pomůžu. Termín pro focení prcků si můžete zarezervovat ještě před jejich narozením, abyste měli jistotu, že si na vás ve sjednaný den najdu volný prostor.