People

Ráda zachycuji přirozené emoce. Jestli chcete vyfotit portrét, zvěčnit šťastný okamžik se svým partnerem nebo chcete pořídit rodinné fotky plné lásky, obraťte se na mě.

PORTRÉTNÍ FOCENÍ je nejběžnějším typem focení osob. Ať už chcete mít fotografie sebe sama pro radost, chcete jimi překvapit přítele nebo chcete vyfotit třeba těhotenské bříško, ráda společně s vámi najdu hezkou lokalitu, kde nafotíme vkusné přirozené fotografie bez zbytečně nucených póz.

PÁROVÉ FOCENÍ umožňuje nejlépe zachytit vztah mezi dvěma osobami. Vezměte svého partnera, manželku, sourozence nebo třeba maminku na focení a společně uděláme krásné fotografie, které nejlépe vyjádří to, co vás spojuje.

RODINNÉ FOCENÍ je vždy velká zábava pro malé, větší i obrovské rodiny. Ráda zachytím ten vzácný okamžik, kdy je celá vaše rodina pohromadě a užívá si bezstarostnou chvíli. Přiveďte své děti, rodiče nebo pejsky a já vám udělám fotky, které můžete vytisknout jako obraz na stěnu, použít je na vánoční přání nebo si je vytisknout jen tak pro radost.