Portrétní focení

Klasický portrét v exteriéru

Chcete mít konečně kvalitní fotografie sebe sama, které vám poslouží nejen na různé sociální sítě, ale také třeba jako dárek pro přítele, maminku nebo jen tak sobě pro radost? Setkání si můžeme domluvit na místě, které pro vás má nějaký význam, abyste se vždy po shlédnutí fotek do toho místa a času ve vzpomínkách mohla kdykoliv vrátit.

Dětské focení

Pomocí mého fotoaparátu zachytíme milé okamžiky s vašimi dětmi, abyste měli památku na každé jejich radosti i zlobení. Fotit budu děti při hře s vámi nebo při jiné aktivitě, kterou mají rádi. Díky tomu se vyhneme klasickým strojeným fotkám v nepřirozených pózách.

Těhotenské focení

Snad každá maminka ráda vzpomíná na to období, kdy už se na děťátko netrpělivě těšila. Nechte si i vy udělat krásné fotografie ze kterékoliv fáze vašeho těhotenství, abyste si ten okamžik mohla kdykoliv oživit. Pak už záleží jen na vás, jestli chcete být na fotkách s bříškem sama nebo na ně přizvete i tatínka vašeho budoucího děťátka.

Business fotografie

Potřebujete jednoduché elegantní fotografie na svou webovou prezentaci, na profesní sociální sítě nebo třeba do životopisu? Vyhlédněte si svůj oblíbený pracovní dress code, spolu najdeme příjemné místo, které se k business portrétům hodí a vytvoříme elegantní přirozené fotografie.